Kontakta oss

Kontakta oss

Marstrom Composite AB

Lucernavägen 9
593 50 Västervik | Sweden

+46 (0)490 89580
mail@marstrom.com

Hitta till oss. Klicka här

Stockholm Arlanda 3,5 h
Stockholm Skavsta 2,5 h
Linköping Airport 1 h

Fredrik Lindblom

VD – Teknisk säljare

Dotterbolag JPC Composite AB – Avesta


  +46 (0)73 436 92 60
fredrik.lindblom@marstrom.com
na

Torbjörn Linderson

Säljare Mast

  +46 (0)70 841 02 83
torbjorn.linderson@marstrom.com
 torbjorn.linderson

Conneelia Lundin

Ekonomi och HR

  +46 (0)76 304 81 21
conneelia.lundin@marstrom.com
na

Jonas Viberg

Produktionschef

  +46 (0)76 677 25 94
jonas.viberg@marstrom.com
 na

Johan Rydell

Projektledning

  +46 (0)73 514 15 72
johan.rydell@marstrom.com
johan.rydell87

Lars Hultquist

Konstruktion, Projektledning

  +46 (0)76 044 16 81
lars.hultquist@marstrom.com
 na

Ulf Tjernberg

Projektledning

  +46 (0)70 949 49 74
ulf.tjernberg@marstrom.com
na

Antonino Bartolotta

Per Wärn

Senior rådgivare

  +46 (0)70 661 78 25
per.warn@marstrom.com
per.warn1

Johan Henning

Platschef
Dotterbolag JPC Composite AB – Avesta

  +46 (0)70 747 88 94
johan@jpc.se
 na

Elias Lindström

Supply Chain

Marström Composite AB


  +46 (0)70-317 74 80
elias.lindstrom@marstrom.com
 na 

Följ oss på Instagram

Marstrom Composite AB

Lucernavägen 9
593 50 Västervik | Sweden
Tel: +46 (0)490 89580
Fax: +46 (0)490 35302
E-post: mail@marstrom.com

Fråga oss – få en offert
Har du några spännande projekt på gång som du vill veta mer om hur vi kan förverkliga? Kontakta oss nu, vi återkommer inom kort med svar till dig. Klicka här
Få senaste nytt